ARİF HAMİT KANKALAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARİF HAMİT KANKALAR

ARİF HAMİT GENCLERİN VE SEVGİLİLERİN YENİ MEKANI BURDA HERKEZE HOŞ VAKİTLER WWW.JOSEFF.DE ANTALYA'DA TURISTIK GEZİ TURLARI BURDAN BAKABILIRSINIZ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yaparif
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» www.joseff.de
BAY            FARE Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:07 am tarafından ByAleX

» www.joseff.de
BAY            FARE Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:06 am tarafından ByAleX

» www.joseff.de
BAY            FARE Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:06 am tarafından ByAleX

» www.joseff.de
BAY            FARE Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:05 am tarafından ByAleX

» www.joseff.de
BAY            FARE Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:05 am tarafından ByAleX

» SİTE KURALLARI
BAY            FARE Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:04 am tarafından ByAleX

» FENER BAHÇE TAHMIN
BAY            FARE Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 12:23 am tarafından MEKANSIZZ

» bizim flash nasıl ama
BAY            FARE Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 8:36 pm tarafından ByAleX

» ARABA AŞKIMIZ
BAY            FARE Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 12:55 am tarafından MEKANSIZZ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
kim daha cok mesaj atmıs
anlamam ben
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
MEKANSIZZ
BAY            FARE I_vote_lcapBAY            FARE I_voting_barBAY            FARE I_vote_rcap 
ByAleX
BAY            FARE I_vote_lcapBAY            FARE I_voting_barBAY            FARE I_vote_rcap 
xXxkuboshx
CANER
İSYANKAR
Okar
xxhasanxx
hayat.mahkum
SİTE KURALLARI
BAY            FARE Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 2:00 am tarafından MEKANSIZZ

Bu kuralların bazılarının yazılması bile gereksiz gibi görünse de, emin olun ki
yıllar süren bir birikim sonunda bunları tek tek yazmaya gerek olduğunu anladık...
Siz de lütfen tek tek okuyun!

Sitemizdeki kurallar :
Türkiye'yi, Türkleri, dinimizi, kültürümüzü, tarihimizi kötüleyen, eleştiren
mesajları burada görmek istemiyoruz. İnternette bunları …

[ Okuma komple ]
Yorum: 1
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde hamit hakan adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ARİF HAMİT KANKALAR adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 56 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 1:16 am tarihinde online oldu.

BAY FARE

YazarMesaj
MEKANSIZZ

MEKANSIZZ

BAY            FARE Empty
MesajKonu: BAY FARE   BAY            FARE Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 12:52 am

Sabahın dokuzundan beri bekliyorduk ve saat akşam beş olmuştu.Çok saygı değer kadınlar ve erkekler gelecekti ve bizlere çok değerli bilgiler vereceklerdi.Aslında yanıltmak istemem sizi.Saat beş sularında bir kadın ve bir adam konuşmaların yapılacağı salona girmiş ve etrafı şöyle bir süzdükten sonra çekip gitmişlerdi.

''işte yine aynı şey!'' dedi yanımda oturan gözlüklü ve şişman adam.Demek bu her yıl oluyordu ve her nasılsa bu insanlar toplantıları birkez dahi sorgulamadan ve konuşmacıların geç gelmesini birkez dahi protesto etmeden sürdürmüşlerdi.

Ancak bu kabül edilebilir birşeydi yine de.Çünkü konuşmacıların gölgeleri bile etkili oluyordu.Aslında bu toplantıların tam elli yıldır yapılmasına ve konuşmacıların gelmesine rağmen bu toplantılarda kimsenin tek bir kelime etmediğini ve duymadığını anlattı yanımdaki adam daha sonra.

-fakat bu nasıl olabilir!,dedim adama.Bana gülümseyerek baktı ve,''bu gezegende herşey mümkündür!,dedive ''aslında konuşmacıların gelmesi ancak konuşmamaları-hem de bunu binlerce cümle kurarak yapıyor olmalarına rağmen-bizim için oldukça eğitici birşey.'' diye bitirdi konuşmasını.

Nedense hiç şaşırmadım.İnsanların garip davranışları vardır ama bu tür bir toplu garip davranma ritüelinin her yıl yapılması insanlara ilginç gelebilir ancak ben bir insan değilim.Ben bir fareyim...

Bu salonun çatısında yaşıyorum ve insanlarla hayali konuşmalar yapıyorum ama nedense ne zaman birinin yanına yaklaşıp,ayaklarımın üzerinde dikilsem ve konuşmaya başlasam hemen bana vurmaya başlarlar ya da tiksintiyle kaçarlar benden.
Şu insanlar ne tuhaf!.Biz büyük bir aileydik iaslında.Babam,annem ve dört kardeşim.Bizde diğer canlılar da,mesela insanlarda görüldüğü üzere akrabalık ilişkileri yoktur.O yüzden birbirimize daha bir kenetleniriz.Ancak bu salonun çalışanlarından biri,üst katlardaki değerli beyefendi ve saygıdeğer hanımefendilerden aldığı bir emirle ailemi zehirledi.Bir hayvan olduğum için duygularım yok sanılabilir. Fakat bu yanlış bir düşüncedir.Ailem öldürülünce tam bir dakika yas tutmuştum.Süre insanlara kısa gelebilir ama biz hayvanlar için bu oldukça uzun bir süre.İnsanların yasları uzun olur.Yaslı zamanlarında onlara bakan ve şefkat gösteren birileri bulunabilir.Ancak ben ailemin başında ağlarken bile o temizlikçi bana süpürgenin sapıyla vurmaya çalışmıştı.İşte bu yüzden biz fareler ve genel anlamda hayvanlar yas sürelerini kısa tutmak zorundayız.

Bu yaşayabilmemiz için şarttır.Şimdi bu salonun daha az kullanılan yerlerinde yaşıyorum.İşin ilginci bir kravatım bile var ve ütülü pantolon, ütülü gömlek ve ütülü ceket giymeye de çok dikkat ederim.Biz farelerin giyimlerine dikkat etmediği düşüncesi tamamen bir saçmalıktır.Ben her zaman traş olurum,iki günde bir şişe parfümü bitiririm,ayakkabılarımı boyamadan asla gezinmem bu salonun odalarında ve bir cep telefonum da var ayrıca.Pek kullanmasam da yanımda olması güven veriyor.İnsanlar daha önce güvenlikte hissetmek için muska vs.taşırlarmış ancak şimdi cep telefonu taşıyorlar.Bende sırf bu yüzden bir tane edindim.

Bütün gün bir masa başındayım ve törpülenmiş tırnaklarım ve şık takım elbisem içinde hesap işleriyle uğraşırım ben.Diğer odalardan bana akıl danışmaya gelen bile olur.Tabi onlar da benim gibi birer faredir.Biz farelerin ortak yönü çok çalışkan olmamız ve işimize herkesten önce gelmemizdir.Bu şekilde patronlarının ve müşterilerinin sevgisini ve güvenini kazanmış, hatta bu şekilde birçok şey de elde etmiş arkadaşlarım bile var.

Farenin Çalışma Masası
*
Masam oldukça şıktır.Bu şekilde müşterileri daha güzel soyabilirim.Çünkü onlar ruhu unutmuş ve sadece eşyaya ve dış görünüşe iman etmişin sanlardır.Masamı belirli zamanlar da cilalatırım ve bu iş yapılırken çalışan kişinin başında dikkatle bekler,heryeri aynı güzellikte cilalamasını sağlarım.Masamın üzerinde çeşitli şeyler vardır...

bir kalemlik
çeşitli mühürler
silgiler
tükenmez ve kurşun kalemler
dosya kutusu
bir bilgisayar
ailemle piknikte çektirdiğimiz bir resim
iki tane telefon ve bir sürü başka araç- gereç...
Farenin Hayalleri
Elbette benimde bazı hayallerim vardır.Ancak gerçekçi olmak gerekir,yoksa çağımız bir makine gibi ezer geçer beni.Bu yüzden temkinliyimdir ve diğer farelerle arama mesafe koyarım.Yoksa beni zehirletirler beyefendilere ve hanımefendilere.Hayallerimden biri gece gündüz uyumayan şehirde yaşamaktır ve bu hayal için şimdiden epey param birikti.
Farenin İnançları
İnançlarım kişisel gelişme kitaplarıyla sınırlıdır.Çünkü bu tür kitaplarda öğütlenen şey ve şeyleri uygulamak oldukça kolay ve dahası eğlencelidir aynı zamanda.

Farenin Sevdiği Şeyler

Genelde televizyon izlerim.Çok sık izleyemem işim yüzünden ancak,yoğun bir işgününden sonra şöyle minik sandığıma kurulup,salonun temizlikçisi ve aynı zamanda koruması olan kişinin kaldığı odada izlediği şeyleri izlerim ben de.Bazen tam sevdiğim birşey yayınlanıyorken kanal değiştirir ve buna çok kızdığımı belli etmek için ağzımı açar açmaz sesimin geldiği yöne doğru bir terlik fırlatır ve yerinden kalkıp bulunduğum yere gelir.Eğilir ve kaldığım deliğe bakarak,

''yarın senin de işin tamamdır!'' der.Ama beni asla yakalayamaz.
Farenin Aşk Dünyası

Oldukça romantiğimdir.Şimdiden bir sürü fareyle ilişkim oldu.İlişki kurduğum fareler oldukça tuhaf varlıklardı.Benimle biryerlere geliyor,bazı şeyler yaşıyor ve sonra başka bir
fareyle ilişki kuruyorlardı.Biz fareler için bu tür şeyler olağandır aslında.Bir fare fare gibi davranır...
Şimdi kendimi tanıttığıma göre geriye birşey kalıyor.

Benim ölümüm nasıl olacak sorusunun cevabı!.Üst katlardaki saygıdeğer hanımefendiler ve beyefendiler katlim için bir emir verecek,ya da sırf kanal değiştirmesine kızdığım için temizlikçi beni öldürecek...
http://hamit.benimforum.org

BAY FARE
1 sayfadaki 1 sayfası