ARİF HAMİT KANKALAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARİF HAMİT KANKALAR

ARİF HAMİT GENCLERİN VE SEVGİLİLERİN YENİ MEKANI BURDA HERKEZE HOŞ VAKİTLER WWW.JOSEFF.DE ANTALYA'DA TURISTIK GEZİ TURLARI BURDAN BAKABILIRSINIZ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yaparif
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» www.joseff.de
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:07 am tarafından ByAleX

» www.joseff.de
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:06 am tarafından ByAleX

» www.joseff.de
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:06 am tarafından ByAleX

» www.joseff.de
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:05 am tarafından ByAleX

» www.joseff.de
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:05 am tarafından ByAleX

» SİTE KURALLARI
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:04 am tarafından ByAleX

» FENER BAHÇE TAHMIN
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 12:23 am tarafından MEKANSIZZ

» bizim flash nasıl ama
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 8:36 pm tarafından ByAleX

» ARABA AŞKIMIZ
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 12:55 am tarafından MEKANSIZZ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
kim daha cok mesaj atmıs
anlamam ben
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
MEKANSIZZ
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi I_vote_lcaprüzgara kapılmış 1 yaprak gibi I_voting_barrüzgara kapılmış 1 yaprak gibi I_vote_rcap 
ByAleX
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi I_vote_lcaprüzgara kapılmış 1 yaprak gibi I_voting_barrüzgara kapılmış 1 yaprak gibi I_vote_rcap 
xXxkuboshx
CANER
İSYANKAR
Okar
xxhasanxx
hayat.mahkum
SİTE KURALLARI
rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 2:00 am tarafından MEKANSIZZ

Bu kuralların bazılarının yazılması bile gereksiz gibi görünse de, emin olun ki
yıllar süren bir birikim sonunda bunları tek tek yazmaya gerek olduğunu anladık...
Siz de lütfen tek tek okuyun!

Sitemizdeki kurallar :
Türkiye'yi, Türkleri, dinimizi, kültürümüzü, tarihimizi kötüleyen, eleştiren
mesajları burada görmek istemiyoruz. İnternette bunları …

[ Okuma komple ]
Yorum: 1
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde hamit hakan adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde ARİF HAMİT KANKALAR adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 56 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 1:16 am tarihinde online oldu.

rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi

YazarMesaj
xXxkuboshx
moderatör
moderatör
xXxkuboshx

rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Empty
MesajKonu: rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi   rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 9:54 pm

Esip giden zamanın kollarında savrulan yapraklar geride kalanlara hüzünle bakar.Ama rüzgâra tutunup yeni umutlara yelken açar. Dallar bir vardır, bir yoktur aslında.Ve rüzgâra umut bağlayan başka yapraklarla kucaklaşır. Birine bağlanır ve rüzgârdan destek alır sadece.Rüzgârın ona ne getireceğini bilmeden. Sevgi gibi, aşk gibi duygularla koptuğu daldan yere düşene kadar dans eder o yaprakla.
Zaman sevdayı bitirene kadar. Zamana tutunur, rüzgâra tutunur.
Ve bir an gelip kendini yerde bulur. Aşıklar unutur, dünya unutur yaprakların aşkını.
Bir bu sevdayı koynunda büyüten rüzgâr unutmaz…
Ve yaprak rüzgâra fısıldar aşkının masalını…
Araya ayrılık girdi mi sevdalının rüzgârı çağırması bundandır ki,
bir tek onları bir araya getirdiği gibi ayıran rüzgâr yardım eder sevdalıya…
Benim sevdam, varlığımın anlamı olan, fark etmesen de uzaklığına ve tüm zorluğuna rağmen rüzgâra tutunmaya çalışan bir yapraktır aşkım…
Yokluğundan bile anlamlar türettiğim, anlamsıza bile anlam katan sen;
unutsan da, unutulsan da, unutulmuş zindanına hapsettiğin kalbim adını fısıldar.
Ağzımdan çıkan her nefes rüzgâra kapılıp sana eser.

Bir rüzgâr bilir bunu, bir de sevenler. Bir eski masaldır şimdi, kulaktan kulağa fısıldanır sevdalılar arasında:
”Ayrılıktan korkma sevgilim, beni özlersen rüzgâra dön ve adımı fısılda. Sesin bana geldiği gibi o rüzgâr sesimi getirecektir sana

rüzgara kapılmış 1 yaprak gibi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MECNUN GİBİ
» BİR MASAL GİBİ
» Explorer Gibi Masaüstünüzde Ayrı Çalıştırın